Csapatunkba általános egészségügyi asszisztenst keresünk (akinek munkakörébe recepciós/adatfelvételi feladatok is tartoznak)

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Empatikus, aktív, dinamikus, a beteg igényeire figyelő személy
  • Türelem és a betegek iránti tisztelet
  • Professzionális környezetben tanulni és fejlődni hajlandó személy
  • Kiváló összpontosító és szervezőképesség
  • Komolyság, titoktartás és lojalitás
  • Disztributív figyelem
  • Csapatjátékos
  • A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középszintű/haladó számítógép-használati ismeretek
Feladatok:
  • A betegek hatékony irányítása a klinikán
  • Nyilvántartások és formanyomtatványok kitöltése, ideértve a klinika egészségügyi szoftverébe végzett adatrögzítést
  • Konzultációs és terápiás időpontok foglalásának intézése
  • Betegek tájékoztatása a klinika szolgáltatásairól
  • Az orvosi fogyóeszközök készletének kezelése
  • Orvosi műszerek tisztítása és sterilizálása
  • Adminisztratív támogatás nyújtása az orvosoknak és a klinika személyzetének
  • A betegek egészségügyi kartonjainak archiválása
  • Pénztárgép kezelése
Amit kínálunk
  • Fiatalos és fejlődést elősegítő munkakörnyezet
  • Lehetőség arra, hogy egy korszerű felszereléssel rendelkező, modern klinikán dolgozzon
  • Vonzó javadalmazás

Küldje el önéletrajzát a hr@hyperbarium.com e-mail-címre, és a lehető legrövidebb időn belül felvesszük Önnel a kapcsolatot!