Csapatunkba hiperbár-terápiában jártas orvost keresünk

Csapatunkba keresünk a hiperbár-terápiában jártas klinikai orvost munkaszerződéssel vagy PFI (független természetes személy) szerződéssel, teljes vagy részmunkaidőben

Elvárások:
  • Érvényes működési engedély
  • Empatikus, ügyfélorientált személy
  • Türelem és a betegek iránti tisztelet
  • Csapatjátékos és együttműködési képesség
  • Szerepvállaló és felelős személy
  • Komolyság, titoktartás és lojalitás
  • Összpontosító képesség és fontossági sorrend felállítására való képesség
  • A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Az angol nyelv vagy egyéb széles körben használt nyelvek ismerete előnyt jelent
Feladatok:
  • A betegek konzultálása és értékelése a gyógykezelés alkalmazásának tekintetében
  • A hiperbár kezelés felírása és figyelemmel kísérése az érvényes kezelési sémák szerint
  • Hiánytalan és pontos betegnyilvántartások vezetése a kezelési dokumentációkban
  • A betegek támogatása és tanácsokkal való ellátása
Amit kínálunk
  • Vonzó javadalmazás belépési bónusszal
  • Lehetőség arra, hogy egy korszerű felszereléssel rendelkező, modern klinikán dolgozzon
  • Szakmai képzések nemzetközi egészségügyi kiválósági központokban
  • Fiatalos, dinamikus és folyamatosan fejlődő munkakörnyezet

Küldje el önéletrajzát a hr@hyperbarium.com e-mail-címre, és a lehető legrövidebb időn belül felvesszük Önnel a kapcsolatot!